بر اساس رژیم زیبایی سبک زندگیتان را انتخاب کنید

اما عادت کردن و وفقی دادن خود با این عادت های غذایی تنها قسمتی از این سفر هستند. رژیم زیبایی بدون در نظر گرفتن جنبه های دیگری از زندگی روزانه که در ظاهر و احساسی شما نقشی دارند نمی تواند رژیم کاملی باشد.

به گزارش مجله زنان، اکنون قصد دارم در مورد فعالیت های جسمی و فشارهای عصبی و کاری که اطراف شما را احاطه کرده است صحبت کنم. پس علاوه بر اینکه با شما در مورد بهترین غذاها و تغذیه ای که مناسب برای زیباییتان است سخن میگویم در مورد سبک زندگی که بر روی ظاهر شما تأثیر میگذارد، از جمله فعالیت های فیزیکی و رفتاری نیز صحبت خواهم کرد. در اینجا به بهترین سبک های زندگی که آن را کشف کرده و به کار بسته ام، اشاره می کنم.

حفظ اندامی زیبا و متناسب

شاید در عرض چند سال گذشته به عنوان یک زن تغییرات زیادی را در بدنتان مشاهده کرده باشید. شاید اندکی چاقی و بدنتان افتاده شده باشد، شاید در بعضی از قسمت های بدنتان که هرگز تصورش را نمی کردید چربی اضافه انباشته شده باشد. اگر چنین تغییراتی مطابق میلی و سلیقه شما نیست، بیایید به تغییراتی فکر کنید که شاید قابل مشاهده نباشند، اما در سلامتی جسمانی شما مؤثرند. برای افزایش اعتماد به نفسی، انرژی، داشتن جسمی زیبا و فریبنده قطعاً ورزش را باید به فعالیت های روزانه تان اضافه کنید.

فواید زیبایی و سلامتی ورزش

علاوه بر فواید سلامتی متعددی که ارائه داده شده است، ورزشی سبب بهبود شرایط روحی و جسمی می شود. اندام متناسب بخش بزرگ و حیاتی جذاب به نظر رسیدن است! علاوه بر تمام اینها ورزشی کالری میسوزاند و باعث می شود زیبا و متناسب به نظر برسید. بدن احتیاج به میزان مشخصی انرژی دارد بیشتر از این میزان کالری است که در بدن تبدیل به چربی می شود. ورزش هایی که در آنها از وزنه استفاده می شوند بسیار مهم هستند چرا که سبب ساخته شدن عضلات میگردند و از آنجا که عضلات فعالترین بافت سوخت و ساز در بدن هستند، هرچه بیشتر عضله بسازید، کالری بیشتری می سوزانید حتی اگر بنشینید و فعالیتی نداشته باشید. ورزش نه تنها اندام شما را زیبا میکند، بلکه از چاقی که یکی از مهم ترین دشمنان سلامتی و عامل بیماریهایی چون دیابت، سرطان و ناراحتی قلبی است نیز جلوگیری به عمل می آورد.

داشتن اندامی زیبا و جسمی سالم تنها یک بعد از فواید ورزشی است. بعدهای دیگر احساسی خوبی است که ورزش به شما می دهد. ورزشی سبب نشاط و از بین رفتن فشار عصبی می شود. تحقیقات نشان دادهاند که ورزشی میزان سروتونین (عکس العمل شیمیایی مغز که باعث حس راحتی و آرامش می شود) را در بدن افزایش میدهد. تنها ۳۰ دقیقه نرمش باعث میشود تا ضربان قلب، ۶۰۰ تا ۷۵ درصد افزایش یافته و در نتیجه انرژی بیشتری در بدن آزاد شود. ورزشی همچنین دست به تولید «اندورفین» میزند، هورمونی که سبب از بین رفتن دردهای طبیعی و داشتن روحیه ای خوب میشود.

بر اساس رژیم زیبایی سبک زندگیتان را انتخاب کنید

دسته‌بندی‌ها: طب و زیبایی

برچسب‌ها: ,,,,,