به تاخیر انداختن خرید مسکن

سخنگوی مجمع ملی دلال های معاملات والتر مولونی” میگوید صاحب خانه های معمولی (مالکان معمولی) یک مزیت بیشتر و بالاتری نسبت به اجاره کنندگان دارند و من به آن اضافه می کنم که اگر در حالی پرداخت اجاره هستید هرگز پولدار نمی شوید.

به گزارش مجله زنان، بله من میدانم که زنان پول کمتری در می آورند و بنابراین به سختی می توانند خانه بخرند. بله من میفهمم که ما همیشه اولین خانه خود را بعنوان اولین جائی که شوهرانمان ما را در استانه ان خواهند برد تصور می کنیم. بله با قیمت در حالی افزایش املاک و مستغلات من همچنین درک می کنم که تنها مسئولی بودن برای بازپرداخت بدهی صدها هزار دلاری می تواند دلهره آور باشد. اما هیچ کدام از این بهانه ها برای به تأخیر انداختن مزیت مالکیت من خرید اولین خانه خود را در سال ۱۹۷۹ وقتی مجرد بودم به یاد میآورم، خرید آن خانه هزینه بسیار زیادی برای من در بر داشت در حدود ۷۴۰۰۰ دلار و سود ۱۶ درصدی. مالیات مستغلات دارایی و وامی که من باید بازپرداخت می کردم را نیز اضافه کنید بدین ترتیب من بیش من از 1300 دلار در ماه می پرداختم. آیا ترسیدہ بودم؟ وقتی آن خانه در ماه می پرداختم. یک سال بعد به مبلغ ۱۰۰/۰۰۰ دلار فروختم و خانه دیگری که بیشتر دوست داشتم به مبلغ ۱۱۹/۰۰۰ دلار خریدم خوشحالی جای ترسی را گرفت. ده سال بعد من أن خانه را ۲۰۰/۰۰۰ دلار فروختم. من این کار را چند سالی ادامه دادم تا جایی که حالا خانه ای دارم که بیش از نیم میلیون دلار قیمت دارد – و همه اینها بخاطر این است که بعنوان شروع اولین خانه کوچکم را خریدم.

مرکز سرشماری نشان میدهد که در سال ۲۰۰۱ تقریباً یک سوم از خریداران مردان مجرد بودند. کارشناسی مسائل مالی جین چاتزکی به زنان اصرار می کند که به خرید خانه بعنوان یک حساب پس انداز نگاه کنند. همانطور که شما صورتحساب وام خود را هر ماه میپردازید در عین حال ماهانه در حالی سرمایه گذاری در مورد آینده خود هستید. این کار میماند و ارزش آنها افزایش مییابد. چاتزکی به زنان میگوید “شما ممکن است بترسید اما آن را کنترل خواهید کرد.”

توصیه های آموزنده

حتی اگر شما برای خرید کردن آماده نیستید با این حال خرید کنید!

چریل بوچارد دلال املاک و مستغلات پیشنهاد میکند که به خودتان درباره بازار مسکن آموزشی و آگاهی دهید به این ترتیب وقتی برای خرید آماده هستید مکانهای مطلوب و مورد دلخواه، خانه ای که به دنبالشی هستید و سایر راهها و مسائلی مرتبط با مالک یا صاحب خانه شدن را خواهید شناخت. او همچنین چند توصیه اضافی هم ارائه میدهد:

راه های تامین سرمایه و بودجه را یاد بگیرید.

در حقیقت راههایی هستند که می توانید توسط آن خانه ای با پیشی پرداخت اندک یا بدون پیشی پرداخت بخرید.

بدهی خود را نسبت به درآمدتان در میزان پایین نگه دارید.

حتی اگر شما یک نمره اعتباری خوب دارید، وام دهندهها به بدهی موجود شما نگاه خواهند کرد.

به داشتن یک هم خانه فکر کنید.

شما می توانید مبلغ رهن را نصف کنید و تساوی را نیز در خانه برقرار نمایید.

منتظر یک شاهزاده با اسب سفید نباشید که برای شما یک خانه با حصار سفید بخرد- خودتان آن را بخرید.

آنچه را که استطاعت خریدش را دارید با مراجعه به سایت های مربوطه در اینترنت پیدا کنید و بفهمید که بانک چقدر برای آن به شما وام می دهد و با چه میزان سود.

میزان اعتبار شما توسط چند عامل تعیین می شود از جمله اینکه شما در حال حاضر چقدر پول دارید، چند عدد کارت اعتباری دارید که استفاده می کنید و سابقه بازپرداخت یا استرداد شما چگونه است. آنچه که بسیاری از زنان نمیدانند این است که همانطور که میزان اعتبار آنها افزایش مییابد، مقداری که برای شما هزینه برمی دارد تا پولی قرضی کنید، کاهش مییابد. برای مثالی یک زن با میزان اعتبار ۵۰۰ تا ۵۹۹ برای یک قرضی ۱۵۰/۰۰۰ دلاری بیش از ۹ درصد سود پرداخت خواهد کرد. یک زن با نمره اعتبار ۷۲۰ تا ۸۵۰ تنها ۶ درصد برای هر وام پرداخت خواهد کرد. این یک تفاوت ۳۳۲ دلاری در ماه است (۲۳۸ / ۱ دلار و ۹۰۶ دلار به ترتیب).

به خودتان کش و قوس دهید.

من یاد گرفتم که یک وام خارج از منطقه رفاهی اما داخلی یک محدوده که بتوانم سود آن را بپردازم بگیرم. اینکه مجبور باشید قبل از خرید دومین جفت کفش فکر کنید چیز بدی نیست. در عرض یک سال یا دو سال شما تعجب می کنید که چرا در اولین مکان نگران بودید.

از یک دوست برای رجوع به دلال معاملات ملکی کمک بگیرید.

اعتماد کردن و راحت بودن با یک دلالی معاملات ملکی یک بخشی مهم و ضروری از این مرحله است. وقتی من آخرین خانه خود را خریدم با چند نفری مصاحبه کردم و گروهی را که واقعا دوست داشتم تشکیل دادم. به آنها گفتم عجله ای ندارم زیرا پیدا کردن خانه، مهم تر از پیدا کردن سریع آن است. من حتی تصریح کردم که از آنها میخواهم ترجیحاً تنها آدرس های موجود در محل جغرافیائی خودم را به من ایمیل کنند تا از حدود قیمت آگاه شوم. من یاد گرفتم که سیستم های کامپیوتری وجود دارند که به انها اجازه می دهد این کار را خود به خود به طور اتوماتیک انجام دهند. به این ترتیب هر وقت دیدن یک خانه با معیار من فهرست می شد آنها دیگر به دردسر و ناراحتی نمی افتادند و من می توانستم در وقت بیکاری خودم به آنها نگاهی بیندازم.

فکر نکنید اولین خانه شما باید اخرین خانه شما باشد.

این مورد فشار بسیار زیادی روی مرحله خرید خانه می گذارد. بوچارد مهمترین قانون املاک و مستغلات را به زنان یادآور می شود: محلی، محلی، محلی، گاهی اوقات فقط رفتن داخلی بازار در یک زمان خوب با خانه ای که شما دوست دارید اما نه خیلی زیاد همان است که شما باید انجام دهید. یک تثبیت کننده می تواند معامله خوبی برای شما باشد، بخصوص اگر شما بتوانید تغییر دادن مورد نیاز را انجام دهید یا خودتان را اصلاح کنید.

به تاخیر انداختن خرید مسکن

دسته‌بندی‌ها: گوناگون

برچسب‌ها: ,,,,,,