توضیحاتی در خصوص اگزما

این بیماری مزمن پوستی در نتیجه واکنشی حساسیتی است (که ممکن است آلرژی باشد) که منجر به التهاب طولانی مدت می شود. این بیماری خارش دار، که ممکن است قرمز رنگ، پوسته پوسته، خشک و یا سفت باشند.

برخی اوقات پوست، آبله گون می شود ممکن است سوزناک، همراه با ترشح یا که اگزمای آتوپیک (گاهی درماتیت آتوپیک نامیده می شود) که در خانواده ها شیوع پیدا می کند و ممکن است مربوط به وضعیت های دیگر آتوپیک، تب یونجه و آسم باشد). و اگزمای دیسکوئید (زخم های دیسکی شکلی که ممکن است ترشح داشته باشند) را شامل می شود. اگزما در میان نوزادان و بچه های کوچک خیلی رایج است اما با بزرگ شدن محو می شود.

این مسأله یک بیماری نیست بلکه چیزی است که فرد دارای مشکلی را مجبور به انجامش می کندیعنی خاراندن دانه ها. این اگزمای خودم بود که مرا به تحقیق در مورد خواص تسکین دهنده روغن های گیاهی سوق داد که می توانند به توقف خارش کمک کنند. درمان متداول معمولاً استفاده از کرم های استروئیدی را برای کاهش تورم شامل می شود. این درمان ممکن است برای مدت کوتاهی مؤثر باشد اما پوست می تواند نسبت به آن مقاوم شود و بنابراین مجبورید بیشتر و بیشتر استفاده کنید که ممکن است سیستم دفاعی پوست را از بین ببرد و مشکلی را حادتر کند. این روزها، من یک پماد کورتونی را در جعبه کمک های اولیه ام نگهداری می کنم و به ندرت و تنها زمانی که واقعاً نیاز است از آن استفاده می کنم. باید به این نکته تاکید کنم که دارویی که برای یک نفر مؤثر است ممکن است برای دیگری مؤثر نباشد، اما دارویی پیدا می شود که کمکتان کند؛ پس به جستجو ادامه دهید. راهبردهای سبک زندگی هم برای بهبود یافتن واقعا مهم اند.

دسته‌بندی‌ها: پوست و مو

برچسب‌ها: ,,,,,