درمان طبیعی و گیاهی زخم دهانه رحم

انجبار ،اقاقیا ، ناخنک ،بهمن پیچ ، دم اسب ، بارهنگ ، از هر کدام 25 گرم

داروها را مخلوط و نیم کوب کنید روزی یک الی 3 بار به تناسب نیاز هر بار یک قاشق غذاخوری در 2 لیوان آب بجوشانید تا یک لیوان بماند صاف وشیرین کرده و میل کنید .

در حال درمان زخم رحم به وسیله گزنه ممکن است خونریزی کمی افزایش یابد که این وضعیت موقتی است و باید توجه کرد که همین امر موجب تسریع در امر درمان خواهد شد و نباید دارو را قطع نمود تنها کاری که می توان انجام داد کنترل خونریزی با توجه به توان بیمار است.

استعمال مرهم زیر به درمان زخم رحم علاوه بر دارو های فوق کمک میکند.

گلنار فارسی ،روغن گل سرخ ،مردار سنگ ،موم عسل

دارو های خشک را خوب بکوبید و نرم کنید و روغن را داغ کرده و موم را در آن حل کنید و از آتش بردارید و دارو ها را با آن ممزوج کنید تا به صورت مرهم درآید هرشب مقداری از آن را به دهانه فرج و مجرای مهبل بمالید .

داروهای شستشو کننده رحم که در درمان عفونت رحم ذکر شد در اینجا نیز می تواند کمک خوبی در درمان فیبروم باشد. استفاده از سویق (قاروت) عدس برای کنترل موقت خونریزی مفید است .

نکته مهم: همانطور که پیش از این گفتیم متأسفانه تعداد زیادی از زنان به خاطر خونریزی رحم گرفتار درمان های غلط طب غربی می شوند و مبادرت به در آوردن رحم توسط جراح می نمایند. پس از آن دچار عوارضی ناشی از این عمل اشتباه می گردند. عوارضی چون سرطان ، سکته های قلبی ومغزی ، فشار خون ، بواسیر ، داغ شدن سرد شدن ، عرق کردن شدید ، افسردگی ، بیماری های پوستی ، آرترز و ده ها بیماری دیگر می شوند.

این افراد باید تا آخر عمر مبادرت به خون گیری به روش های متداول طب ایرانی نمایند تا دچار مرگ زودرس نشوند. بهترین درمان آن است که در بهار هر سال پشت هرگوش 10 عدد زالوی کوچک بیاندازند تا خون آلوده مکیده شود سپس 25 روز بعد پشت هر دست 10 عدد زالوی متوسط و 25 روز بعد 10 عدد زالو درشت روی پاها انداخته شود . پس از آن در پاییز مبادرت به انجام حجامت عام در چند نوبت بنمایند و هر سال این کار را تکرار کنند.

البته روش های دیگر خون گیری مورد تأیید طب ایرانی نیز برای این افراد مفید است .

تنها روش ناصحیح خون گیری به روش طب غربی است که کم خاصیت و دارای عوارض نیز می باشد .

درمان طبیعی و گیاهی زخم دهانه رحم

دسته‌بندی‌ها: بیماری زنان

برچسب‌ها: ,,,,