هنوز مجردم، می­ترسم به ­خاطر وضعیتی که دارم شانس ازدواج را برای همیشه از دست بدهم!

بعضی از دختران جوان قبل از ازدواج دچار سرطان سینه می شوند و میترسند بخاطر این وضعیت شانس ازدواج خود را به کل از دست بدهند.

نگرانی­ های شما قابل درک است. نمی­ توان انکار کرد که معیارهای ازدواج برای بعضی افراد تا حدودی سطحی و کوتاه­ بینانه است. حتی خانم­های متأهل هم بعد از چنین اتفاقی، نگران از دست دادن همسر خود می­شوند!

شاید لازم باشد نگاه­مان را به زندگی کمی تغییر دهیم. عشق میان زن و مرد، تنها جاذبه میان دو جسم متفاوت نیست! انسان­ها مجموعه ظریفی از جسم و روح هستند و آنچه موجب جاذبه و کشش میان آن­ها می­شود، ترکیبی است از جذابیت­ های ظاهری و باطنی یا روحی!

البته ویژگی­ های ظاهری هم اهمیت خاص خود را دارند. از این­رو، پزشک با دانستن وضعیت بیمار، در صورتی که خطر خاصی زندگی او را تهدید نکند، تلاش می­کند تا شکل ظاهری اندام حفظ شود یا در زمان مناسب، به او پیشنهاد جراحی ترمیمی می­دهد. اما این­که چقدر در نظر دیگران جذاب و دوست داشتنی جلوه کنید، بستگی به شور زندگی و امواج حسی دارد که از روح شما تراوش می­کند. پیش از آن که بخواهید مورد علاقه و پسند دیگران واقع شوید، باید خودتان را باور کنید و به آن­چه هستید، عشق بورزید!

دسته‌بندی‌ها: گوناگون

برچسب‌ها: ,,,,